Návrat na hlavnú stránku
Analytické prístrojePoľn. a potrav. sektorPríprava vzorkyFiltr. papierNábytokVýroba dest. vodyPomôckySpotr. materiálLab. skloServis
 


Trepačky.


IKA MS 2 Univerzálna.
IKA MS 2 Univerzálna malá, najpredávanejšia trepačka pre skúmavky a malé nádoby. Može byť nastavená na trvalý chod, alebo spustená automaticky stlačením nástavca. Výber nástavcov umožňuje použitie v širokom rozsahu.. Horizontálny kruhový pohyb trepania, priemer 4,5 mm, dovolené zaťaženie pri trepaní 0,5 kg (s nástavcom), plynulá regulácia rýchlosti od 0 - 2 500 ot./min.


IKA MTS 2.
Špeciálna trepačka s klipmi pre trepanie dvoch, resp. štyroch mikrotitračných doštičiek. Pohyb horizontálny kruhový 3 mm. Rýchlosť nastaviteľná od 0 - 1 100 ot./min., časovač 0 - 27 minút.


IKA KS 130 control.
Malá ticho bežiaca trepačka odolná voči opotrebovaniu a poškodeniu s ideálnym otáčavým pohybom. o priemere 4 mm s electronicky regulovanou rýchlosťou trepania v rozpetí 80 - 800 ot./min. Elektronický časový spínač 0 - 9 hod. 59 minút, alebo trvalý chod s LED displejom pre zobrazenie rýchlosti, času trepania, alebo pracovného módu. Možnosť pripojenia na PC. Dovolené zaťaženie pri trepaní 2,5 kg (s nástavcom). Široká škála nástavcov pre uchytenie rôznych baniek, skúmaviek, petriho misky a podobne.


IKA KS 260 control.
Kompaktná trepačka odolná voči opotrebovaniu a poškodeniu s ideálnym otáčavým pohybom. o priemere 10 mm s electronicky regulovanou rýchlosťou trepania v rozpätí 0 - 500 ot./min. Elektronický časový spínač 0 - 9 hod. 59 minút, alebo trvalý chod s LED displejom pre zobrazenie rýchlosti, času trepania, alebo pracovného módu. Možnosť pripojenia na PC. Dovolené zaťaženie pri trepaní 7,5 kg (s nástavcom). Široká škála nástavcov pre uchytenie rôznych baniek, skúmaviek, petriho misky a podobne.


IKA HS 260 control.
Detto ako KS 260 control. Rozdiel je v pohybe. HS 260 vykonáva horizontálny pohyb smorom dopredu a do zadu.

K všetkym hore uvedeným modelom sú aj jednoduchšie verzie "basic" bez digitálneho zobrazenia rýchlosti a času trepania.


IKA KS 501 Orbital.
Laboratórna trepačka s veľkou plochou pre vzorky. Kapacita trepania až do 15 kg, závisí od príslušných nástavcov. Rozpetie trepania 30 mm, electronicky regulovaná rýchlosť trepania v rozpätí 0 - 300 ot./min. Časový spínač 0 -56 minút, alebo trvalý chod s LED displejom. Vhodné pre objemy od 250 ml a viac. S nástavcom pre deliace lieviky je možné trepať súčasne 4 x 1000 ml. Široká škála nástavcov pre uchytenie rôznych baniek, skúmaviek, petriho misky a podobne.

K dispozícii je taktiež model HS 501 s horizontálnym pohybom.


Novinka "STONE SHAKER".
Telo tejto trepačky je zhotovené s liateho betónu a je pokryté ochrannou fóliou a trepačka je extremne odolná voči pôsobeniu agresívnym chemikáliám. Trepačka je určená na trepanie kvapalín vo flašiach, baňkách, skúmavkách, petriho mio a podobne do celkovej váhy 2 kg. Trepačka sa dodáva kompletne s univerzálnym nástavcom. Rozpätie trepania 2 mm s electronicky regulovanou rýchlosťou trepania v rozpätí 0 - 1100 ot./min.

  MIKROVLNNÉ ROZKLADNÉ SYSTÉMY
  MINERALIZAČNÉ BLOKY
  AUTOKLÁVY
  CENTRIFÚGY
  MUFLOVÉ PECE
  VODNÉ A OLEJOVÉ KÚPELE
  PONORNÉ TERMOSTATY
  HOMOGENIZÁTORY
  MLYNY
  MIEŠADLÁ
  TREPAČKY
Trepačky
  LAMINÁRNE BOXY
  SUŠIARNE A STERILIZÁTORY
Na požiadanie Vám zašleme bližšie technické a cenové informácie.
© 2002 Intertec, spol. s r. o. | spracovanie Sattva Creative