Návrat na hlavnú stránku
Analytické prístrojePoľn. a potrav. sektorPríprava vzorkyFiltr. papierNábytokVýroba dest. vodyPomôckySpotr. materiálLab. skloServis
 


Teplomery.


 • Laboratórne teplomery - sklenené obalové a tyčinkové , určené na meranie teploty v rozsahu od -80 do +400 °C s presnosťou 0,01, 0,05, 0,1, 0,2, 0,5 a 1°C.
 • Technické a priemyselné teplomery , určené na meranie teploty v rozsahu od -80 do +400 °C s presnosťou 0,1 až 2 °C. Dodávaju sa s púzdrom alebo bez, rovné alebo rohové. Sú to teplomery kotlové, chladiarenské, mäsiarske, cukrárske, k sterilizátorom, obilné, mliekárenské, syrárske, liahňové, vpichovacie, stohové, konzervárenské, farbiarske, plavákové, pivovarnícke a iné.
 • Teplomery so spínacími kontaktami, typu VERTEX, pracujúce v teplotnom rozsahu od -35 do +300°C.
 • Teplomery meteorologické sú vyrábané v teplotnom rozsahu od -35°C do +50°C s presnosťou 0,2°C/del
 • Bezkontaktné teplomery pre profesionálov - Raynger 3i
 •  

  Raynger 3i bezkontaktné teplomery pre profesionálov.
  S istotou profesionála.
 • Spoľahlivé meranie na väčšiu vzdialenosť - vďaka širokému výberu typu zamerovania
 • Flexibilné použitie - vďaka bohatému príslušenstvu a programovej výbave
 • Komfortná dokumentácia - možnosť ukladania nameraných dát a zpracovania na PC
 • Raynger 3i predstavuje najvyššiu triedu mezi prenosnými bezkontaktnými modelmi RAYTEK. Precízné laserové, alebo optické zameravanie, presné meranie teploty v rozsahu od -30 do 3000°C, modely pre všeobecné použitie i špeciálne aplikácie umožňujú zvoliť správny teplomer i pre najnáročnejšie úlohy. Obsluha všetkých modelov Raynger je veľmi jednoduchá: zamierite na merený objekt, stlačíte spúšť a na displeji odčítate teplotu. Základné meranie teploty je rozšírené o radu uživateľských funkcií - výpočet a zobrazenie maximálnej teploty, rozdielu teplôt, alebo priemernej teploty.

  Modely: LT a LR sú určené pre všeobecné použitie, skla, umelých hmôt, ocelí a farebných kovov je možné si vybrať z nasledujúcich modelov:
  P7 je navrhnutý pre meranie tenkých plastových fólií, G5 pre kontrolu teploty skla, 1M a 2M pre meranie vyšších teplôt počas tepelného zpracovania kovov, alebo F4 pre meranie teploty plameňa. Základný model pre teplotný rozsah -30 až 1200°C je dodávaný s rôznymi optickými systémami, ktoré optimalizujú požiadavky na veľkosť meranej plochy a vzdialenosti, z ktorej meriame. Raynger 3i je ďalej vybavený vnútornou pamäťou pre 100 nameraných hodnôt, rozhraním RS232 s programom DATATEMP pre prenos a archiváciu nameraných dát. Pre rôzné aplikácie a priemyslové prostredie je k dispozícii celá rada príslušenstva: tvrdý prepravný kufrík, programové vybavenie TEMPREC pre grafické zobrazovanie teploty a ukladanie do záznamníku.


  ţ Technické parametre a optická charakteristika. (formát pdf)

    TEPLOMERY
  Raynger 3i
    HUSTOMERY
    MIKROPIPETY
    TOPNÉ HNIEZDA
    VYHRIEVACIE PLATNE
    ODPARKY A VÝVEVY
    GERMICÍDNE ŽIARIČE
    KLIEŠTE, DRŽIAKY, STOJANY A NEREZ
  Na požiadanie Vám zašleme bližšie technické a cenové informácie.
  © 2002 Intertec, spol. s r. o. | spracovanie Sattva Creative