Návrat na hlavnú stránku
Analytické prístrojePoľn. a potrav. sektorPríprava vzorkyFiltr. papierNábytokVýroba dest. vodyPomôckySpotr. materiálLab. skloServis
 


Magnetické miešadlá s ohrevom.


Magnetické miešadlá s ohrevom sú určené k miešaniu a prípadne k súčasnému ohrevu kvapalín s nízkou až strednou viskozitou. Kvapalina musí byť v nádobke s nemagnetického materiálu s tenkým a pokiaľ možno s rovným dnom.

IKAMAG RCT basic, magnetické miešadlo s ohrevom. Max. objem miešanej kvapaliny 20 lit. (H2O). Otáčky plynule nastaviteľné v rozsahu 0 - 1100 ot./min., Teplota od: RT-300°C. Rozmery miešacej platne: priemer 135 mm. Počet miešacích miest - 1. Konektor na pripojenie elektronického teplomera.

RH basic univerzálne magnetické miešadlo s ohrevom. Miešací povrch z keramického skla maximálne odolný proti chemikáliám. Max. objem miešanej kvapaliny: 13 lit. (H2O). Otáčky plynule nastaviteľné v rozsahu 150 - 1200 ot./min., Teplota od: RT- 450°C. Rozmery miešacej platne: 140 x 140 mm. Počet miešacích miest - 1. Konektor na pripojenie elektronického teplomera.

RT 5 Power je viac miestne vysoko výkonné magnetické miešadlo s integrovanou vyhrievacou platňov. Max. objem miešanej kvapaliny na jednom mieste: 0,4 lit., spolu 2 lit., Otáčky plynule nastaviteľné v rozsahu 0 - 1200 ot./min., Max. teplota: 120°C. Rozmery: 138x552x65 mm. Počet miešacích miest - 5.
RT 10 Power detto ako RT 5, ale na 10 miešacích miest.
RT 15 Power detto ako RT 5, ale na 15 miešacích miest.

K dispozícii sú podobné modely magnetických miešadiel bez ohrevu.

Veľmi oblúbeným je rada "COLOR SQUID" s rôznymi farebnými motívmi. Max. objem miešanej kvapaliny: 0,8 lit., Otáčky plynule nastaviteľné v rozsahu 0 - 1500 ot./min. Rozmery: priemer 110 mm. Počet miešacích miest - 1.

Pre väčšie objemy je určená rada "BIG SQUID" Max. objem miešanej kvapaliny: 1,5 lit., Otáčky plynule nastaviteľné v rozsahu 0 - 1500 ot./min. Rozmery: priemer 160 mm. Počet miešacích miest - 1.

  MIKROVLNNÉ ROZKLADNÉ SYSTÉMY
  MINERALIZAČNÉ BLOKY
  AUTOKLÁVY
  CENTRIFÚGY
  MUFLOVÉ PECE
  VODNÉ A OLEJOVÉ KÚPELE
  PONORNÉ TERMOSTATY
  HOMOGENIZÁTORY
  MLYNY
  MIEŠADLÁ
 Magnetické miešadlá s ohrevom
Hriadeľové miešadlá
  TREPAČKY
  LAMINÁRNE BOXY
  SUŠIARNE A STERILIZÁTORY
Na požiadanie Vám zašleme bližšie technické a cenové informácie.
© 2002 Intertec, spol. s r. o. | spracovanie Sattva Creative